Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie

Sections

Samenstelling van de gemeenteraad

College van burgemeester en schepenen

Vincent DE WOLF - burgemeester - (LB-MR)

Contact
Nestor Plissartlaan 28
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 23 00
Fax: 02/627 23 40
vincent.dewolf@etterbeek.be
www.vincentdewolf.be

Bevoegdheden: Algemeen Bestuur en Personeel – Politie en Preventie, Vreemdelingen – Public Relations en Communicatie – Geschillen – Maatschappelijk Welzijn (senioren, gehandicapten, pensioen en werkloosheid) – Participatie – Mobiliteit – Huisvesting (Regie Van Grondbeleid, SVK, Sociale Woningen, Huisvestingsobservatorium) – Onderwijs (waaronder Kinderopvang) – Sportbeleid – Mission Locale – Coördinatie van het Jachthofproject en Duurzaam wijkcontract - Europese en Internationale Aangelegenheden – Economaat – Protocol.

Patrick LENAERS- eerste schepen - (LB – MR)

Contact
Hornstraat
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 23 01
Fax: 02/ 627 24 09
patrick.lenaers@etterbeek.be

Bevoegdheden: Burgerlijke Stand – Bevolking – Kieszaken – Bijkomende Telling – Animatie & Feestelijkheden.

Marie-Rose GEUTEN - tweede schepen - (ECOLO)

Contact
Tervaetestraat 1 bus 8
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 27 27
Fax: 02/627 27 10
marie-rose.geuten@telenet.be

Bevoegdheden: Energie – Leefmilieu (behalve vergunningen en overlastbestrijding) – Duurzame Ontwikkeling – Gelijkheid Vrouwen-Mannen – Netheid (behalve personeel) – Toerisme – Informatica & E-government – Imago van Etterbeek (mits goedkeuring van V. De Wolf)

Rik JELLEMA - derde schepen - (Ecolo/Groen)

Rik Jellema

Contact
Baron Lambertstraat 65
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 27 00
www.groenerik.be
rik.jellema@etterbeek.be

Bevoegdheden: Openbare Werken en Wegen (waaronder overheidsopdrachten) – Openbare Gebouwen (waaronder energiebeleid van de gebouwen) – Gemeentelijke Garage – Openbare Verlichting – Ontwerp en aanleg van groene ruimten –Duurzaam wijkcontract, uitvoering en follow-up.

Frank VAN BOCKSTAL - vierde schepen - (LB-CD&V)

Frank van bockstal

Contact
Oudergemlaan 177
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 23 25
Fax: 02/627 23 45
frank.vanbockstal@etterbeek.be

www.frank.vanbockstal.net

Bevoegdheden: Nederlandstalige Aangelegenheden – Stedenbouw – Leefmilieu
(vergunningen en overlastbestrijding) – Financiën – Begroting.


Colette NJOMGANG-FONKEU -  vijfde schepen - (PS)

Contact
Kommandant Lothairelaan 13
1040 Etterbeek
Tel: 02/627 23 53
colette.njomgang-fonkeu@etterbeek.be

Bevoegdheden: Franstalige Cultuur – Gezondheid & Welzijn (waaronder het Specifiek Programma voor de Gezondheid van Kansarme
Bevolkingsgroepen) – Academies Constantin Meunier en Jean Absil.

Jean LAURENT  - zesde schepen - (LB-MR)

Contact
Morgenlandstraat 66
1040 Etterbeek

laurent@etterbeek.irisnet.be

Bevoegdheden: Jeugd – Werkgelegenheid – KMO’s en & Middenstand – Franstalige
Bibliotheken – Ludothèque – Maison des enfants – Verzustering – Louis Schmidtprijs – Geschiedenis en Historisch Erfgoed van Etterbeek – Onderhoud van aanplantingen en Stadsverfraaiing

Rik BAETEN - zevende schepen - (PS-sp.a)

Contact
Koning Overwinaarplein, 22 bus 14
1040 Etterbeek

rik.baeten@etterbeek.be

Bevoegdheden: Sociale Cohesie – Internationale Solidariteit & Samenwerking – Observatorium van de gezondheid en sociale zaken – Afgevaardigd

schepen bij het OCMW.

Aziz ES -  achtste schepen - (LB-MR)

Contact
Louis Hapstraat, 215
1040 Etterbeek

Tel: 02 627 27 08  
aziz.es@etterbeek.be

Bevoegdheden: Rommelmarkten, Kermissen en Markten – Bijscholing (sociale promotie) - Erediensten en Laïciteit.

 

Gemeenteraadsleden

Liste du Bourgmestre

Eliane Paulissen-De Meulemeester
Koning Overwinaarplein 14 bus 4
elianepaulissen@hotmail.com

Françoise Bertieaux
Tervurenlaan 28

Jean-luc Robert 
Kloktorenstraat 34

Laurent Vleminckx
Camille Josetlaan 4
laurent.vleminckx@telenet.be
www.vlem1040.be

Christina Karkan

Christina Karkan
Sint-Pieterssteenweg 219 bus 6

Bernard de Marcken de Merken
Nerviërslaan 141, bus 29

Josiane Pardonge

Josianne Pardonge
General Henrystraat, 47

josianne.pardonge@gmail.com


Virginie Taittinger
Sint-Michielslaan 23
vtaittinger@vt2018.eu


Christian de Beco

Nothombstraat 20
ch.debeco@gmail.com


Arnaud Van Praet
Oudergemlaan 239
avanpraet@parlbru.irisnet.be


Ahmed M’Rabet
Philippe Baucqstraat 86


Stéphane Van Vaerenbergh
Louis Hapstraat, 198 bus 7

Imad Benarafa
Imad Benarafa
Louis Hapstraat 111
imad193@yahoo.fr

www.imadbenarafa.be

   

PS


Rachid Madrane
Generaal Henrystraat 159

John Buyani Ilungu
John Buyani Ilungu
Waversesteenweg 297 bus 4
jbuyani@yahoo.fr

Ecolo-Groen

Marilou Servais
Marilou Servais
Le Marinellaan 131 bus 7
marilouservais@yahoo.com

Farida Tatou
Hippolyte Rolinpromenade 6 bus 2


Françoise de Halleux

Jachtlaan 52


Caroline Schickel

Kommandant Ponthierstraat, 87

caroline.schickel@groen.be

CDH


André du Bus de Warnaffe
Sint-Pieterssteenweg 58
andre@andredubus.be

www.andredubus.be

Kathy Mottet
Kathy Mottet
Koningsveldstraat 113

Damien Gérard
Edoardo Traversa

Dekensstraat, 13
edoardo.traversa@gmail.com

Damien Gérard
Damien Gérard
Boerenstraat 98
dgerard@cdh-etterbeek.be


DéFI

Françoise Carton de Wiart

Françoise Carton de Wiart
Stafhouder Braffortstraat 53 Bus 5
fcw@hotmail.be
http://urbietfourbi.skynetblogs.be

Gisèle Mandaila

Gisèle Mandaila
Louis Schmidtlaan 93 bus 14
gmandaila@yahoo.fr
www.gisele-mandaila.be

Christophe Gasia
Christophe Gasia
Kommandant Lothairelaan 23
gasia@belgacom.net



Gemeentesecretaris

Christian Debaty

Christian Debaty

Gemeentesecretariaat
1ste verdieping
Gemeentehuis
Oudergemlaan 113
Tel: 02/627 23 14
Fax: 02/627 23 50
E-mail: secretariaat@etterbeek.be

 

Document acties

Vorige maand september 2017 Volgende maand

september
MaDiWoDoVrZaZo
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Leven te Etterbeek - 2017

 

test