Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie

Sections

Samenstelling van het college

Burgemeester en schepenen

Vincent De Wolf - Burgemeester

02 627 23 00

vincent.dewolf@etterbeek.be

Bevoegdheden

  • Algemeen Bestuur & Personeel (Geschillen – Toezicht op het OCMW – Onderwijspersoneel)
  • Politie & Preventie (Veiligheids- en Preventiecontract)
  • Huisvesting (Sociaal Verhuurkantoor – Regie van Grondbeleid – Sociale Woningen - Huisvestingsobservatorium)
  • Coördinatie van de grote projecten (Coördinatie Duurzaam Wijkcontract en Stedenbeleid (uitvoering door Rik Jellema))
  • Netheid
  • Jeugd & Kinderopvang (Maison des Enfants – Crèches – Spelotheek – Academiën - Creatieve en ontwikkelingsstages voor kinderen
  • Public Relations & Communicatie (Imago van Etterbeek – Informatie)
  • Participatie Burgerraadplegingen en -ontmoetingen
  • Internationale Aangelegenheden (verzustering)

Rik Jellema - Eerste schepen

02 627 27 00

rik.jellema@etterbeek.be

Bevoegdheden

  • Mobiliteit & Openbare Werken (Openbare Verlichting – Wegen – Gemeentelijke Garage)
  • Beheer van de Openbare Gebouwen (Openbare Gebouwen – Energie – Overheidsopdrachten – Economaat)
  • Uitvoering van het Duurzaam Wijkcontract & Stedenbeleid (coördinatie door de burgemeester)

Patrick Lenaers - Tweede schepen

02 627 23 01

patrick.lenaers@etterbeek.be

Bevoegdheden

  • Burgerlijke Stand & Bevolking (Kieszaken – Bijkomende Telling – Vreemdelingen – Protocol)
  • Animatie & Feestelijkheden

Françoise de Halleux - Derde schepen

Bevoegdheden

  • Ecologische Transitie (Duurzame Ontwikkeling – Leefmilieu – Duurzame Voeding – Bewustmaking – Klimaatplan – Stadslandbouw – Biodiversiteit – Waterbeleid)
  • Gezondheidsbeleid (Observatorium voor Gezondheid en Sociale Zaken)
  • Gendergelijkheid & diversiteit

Frank Van Bockstal - Vierde schepen

Bevoegdheden

  • Financiën & Begroting (Fiscaliteit)
  • Ruimtelijke Ordening & Stedenbouw (Stedenbouwkundige Vergunningen en Milieuvergunningen – Strijd tegen Overlast – Bouwkundig Erfgoed en Geklasseerde Gebouwen)
  • Nederlandstalige Aangelegenheden (Nederlandstalige Cultuur – Nederlandstalige Academie – Nederlandstalig cultureel centrum)
  • E-Governement
  • Informatica
  • Werkgelenheid (strijd tegen werkloosheid - Mission locale pour l’Emploi)
  • Europese & Aangelegenheden

Aziz Es - Vijfde schepen

02 627 27 08

aziz.es@etterbeek.be

Bevoegdheden

  • Kmo's & Middenstand – Bijscholing (sociale promotie)
  • Rommelmarkten, Kermissen & Markten (Braderieën)
  • Erediensten & Laïciteit
  • Dierenwelzijn

Karim Sheikh Hassan - Zesde schepen

Bevoegdheden

  • Openbare Ruimte (Ontwerp en Aanleg van de Groene Ruimten – Onderhoud, Aanplantingen en Bloemen – Verfraaiing)
  • Sociale Cohesie & Internationale Solidariteit Verenigingssector – Internationale Solidariteit en Samenwerking)
  • Participatieve Democratie Participatieve Budget
  • Toerisme

Eliane Paulissen - Zevende schepen

0478 71 02 91

elianepaulissen@hotmail.com

Bevoegdheden

  • Maatschappelijk Welzijn (Maatschappelijk Welzijn en Bijstand aan Personen (personen met een handicap, senioren, gepensioneerden, enzovoort))

Colette Njomgang Fonkeu - Achtste schepen

Bevoegdheden

  • Onderwijs – Sociocultureel Beleid (Bibliotheken – Geschiedenis van Etterbeek en Cultureel Erfgoed – Louis Schmidtprijs – Cultureel Centrum Le Senghor)
  • Sportbeleid

Christian Debaty Gemeentesecretaris

02 627 23 14

secretariaat@etterbeek.be

 

 

Document acties

Vorige maand mei 2019 Volgende maand

mei
MaDiWoDoVrZaZo
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Leven te Etterbeek - Officieel gemeentelijk maandblad

test